Kamieninės ląstelės - taip gydo gamta Pagrindinis - Kodėl verta išsaugoti? - Mes išsaugojome - Ieva ir Gintaras
Atgal
 
   
Ieva ir Gintaras Arimanto ir Martyno tėveliai

Mes išsaugojome… nes tai yra lyg mažas angeliukas už mūsų vaikų nugaryčių, kuris saugo nuo to, nuo ko mes, būdami tėvais, negalėtumėm apsaugoti. Tobulėjant šiai medicinos sričiai, su kiekviena diena jaučiamės vis stipresniais ir saugesniais.

 

Vos tik nusprendėme planuoti pirmąjį vaikutį, internete pradėjome domėtis įvairiausia informacija -  tarp jų ir apie virkštelės kraujo surinkimą, kamieninių ląstelių gydymo galimybes. O pradėjus lankyti nėščiųjų mokyklėlę užsirašėme į paskaitą apie kamieninių ląstelių panaudojimą. Jos metu iš specialistų išgirdome objektyvią informaciją su visais pliusais ir minusais. Pliusų buvo daugiau, todėl nedvejodami išsaugojome savo pirmagimio virkštelės kraujo kamienines ląsteles.  Po dviejų metų šį margą pasaulį išvydo mūsų pirmojo sūnaus Arimanto broliukas Martynas. Iš karto buvo aiškų, kad kartosime šią procedūrą ir antrojo gimdymo metu.

 

Kasdien galime rasti vis naujos ir naujos informacijos apie tai, kaip sparčiai vystosi kamieninių ląstelių gydymo galimybės. Girdime, kiek nenugalimų ligų, tokių kaip leukemija, išsėtinė sklerozė, daugybė paveldimų imuninės sistemos ligų bei įvairios vėžio formos buvo įveiktos. Tad kodėl nestojus į šią kovą su visomis piktomis ligomis, palaikant tuos, kurie duoda mums šią galimybę. Daugelis iš mūsų žinome, koks svarbus laikas sunkiai susirgus mūsų mažyliams, tad paties paciento kamieninės ląstelės yra pats geriausias, greičiausias ir mažiausią atmetimo tikimybę turintis veiksnys. Esame dėkingi visam Kamieninių ląstelių banko personalui, kuris taip rūpestingai ir pasiaukojančiai padeda įgyvendinti tai, apie ką prieš dešimt metų net nebūtumėm pagalvoję.

 

Dažnai susirgus vaikams pagalvojame, jog patys geriau susirgtumėm tris kartus, kad tik nesirgtų mūsų mažieji. Tad tiems, kas dvejoja, galime pasakyti tik tiek – nėra nieko svarbiau už vaikų sveikatą.