Mūsų dėmėsio centre ne tik ilgalaikis kamieninių ląstelių saugojimas, bet ir naujų gydymo technologijų ir produktų, taikomų individualiam gydymui, kūrimas. Atliekami:
- Kamieninių ląstelių ilgalaikiai tyrimai, kamieninių ląstelių taikymas toksiškumo bei naujų vaistinių preparatų tyrimams.
- Imunotechnologiniai autoimuninių procesų tyrimai, autovakcinų kūrimas, individualių priešvėžinių vakcinų bei naujų vėžio gydymo technologijų kūrimas.
Laboratorijoje dirba aukštos kvalifikacijos darbuotojai, turintys didelę patirtį dirbant ne tik su ląstelių kultūromis in vitro, bet ir su laboratoriniais gyvūnais in vivo. Bendradarbiaujame su Lietuvos, taip pat ir užsienio šalių mokslinėmis įstaigomis: Latvijos Organinės sintezės institutu, Kanados Neurologinių tyrimų laboratorijomis, Umea Universiteto, Upsalos Universiteto (Švedija) , Masaryk Universiteto (Čekija), E.Kanto Universiteto (Kaliningradas ) mokslininkais. 1999-2004 m. dalyvavome Visby-Network programoje Programmme for education and development of novel technologies for drug development“ (Vadovas prof. J. Wikberg, Upsalos Universitetas, Švedija). Stažavomės Amerikos NIH instituto rekomenduojamoje laboratorijoje Izraelyje (Haifa, Joseph Itskovitz darbo grupėje).