Pasirūpink kūdikiu iki jo gimimo Pagrindinis - Kaip viskas vyksta? - Saugojimas
Atgal
 

Saugojimas


Po gimdymo, surinktas virkštelės kraujas ir motinos kraujo mėginys yra vežami į "Vita 34" laboratoriją Vokietijoje. Pristačius mėginį, jis nedelsiant paruošiamas šaldymui ir palaipsniui užšaldomas iki -190ºC temperatūros. Kadangi, tokioje temperatūroje nevyksta jokios biocheminės reakcijos, todėl saugomos kamieninės ląstelės dešimtis metų nepraranda savo savybių. Kamieninės ląstelės saugomos specialiuose maišuose, kurie atitinka AABB standartus.

 

Mamos kraujas ištiriamas nuo virusinių ir infekcinių susirgimų (Hepatito B, C; Žmogaus T-ląstelių limfotropinio viruso, Citomegaloviruso, Sifilio, Žmogaus imunodeficito viruso).

 

Kokybiškai ir kiekybiškai įvertinamas virkštelės kraujo mėginys. Automatiniu analizatoriumi nustatoma, kiek jame yra branduolinių ląstelių, įvertinamas ląstelių gyvybingumas, patikrinama ar jis yra sterilus. Rezultatų lauksite 4-6 savaites nuo gimdymo dienos.

 

Jeigu visi tyrimai atitinka mėginiui keliamus reikalavimus, mėginys iš karantino patalpos yra perkeliamas į nuolatinio saugojimo vietą ir saugomas iki jo pareikalavimo. Jums išduodamas sertifikatas apie jūsų kūdikio saugomas ląsteles. Saugomos ląstelės yra vaiko nuosavybė, kuri, kol jam sukaks 18 metų, priklauso vaiko tėvams ar jo teisėtiems globėjams.